17.06.2005 :: 18:38
Trzeba napisac coś nowego... tylko za bardzo nie wiem co.. :( Dziś jest 17 czerwca- czyli urodziny Weroniki. Dlatego z tej okazji SKŁADAM JEJ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA. SPEŁNIENIA MARZEŃ I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE. A NO I ..... ZA CHŁOPAKA (chyba wiesz o kogo chodzi :P) Strasznie nudno jest juz w tym domu.. Do szkoły też juz nie ma po co chodzić. Lekcji nie ma ... całymi godzinami siedzi się na dworzu i gra w piłke. A tak w ogóle to nikt nie przychodzi, więc co ja będę tam sama robić ... Niestety w poniedziałek jest msza, dlatego trzeba iść. Przy życiu trzyma mnie jedynie fakt, że za 10 dni jade do Sadlinek :D Najpierw expresem do Malborka a potem to juz prosto do Sadlinek. Co z tego, że się boje jak cholera sama jechać. Najważniejsze że tam jade. I to bez mojej głupiej siostry. Ale będzie ubaw. :P Jest jeszcze jeden problem.... co ja będę robić przez 5 godzin jazdy... Według mnie to już powinny byc wakacje.. Kto sie ze mną zgadza?? Pewnie wszyscy. :) Teraz cos dla Oli... Żądam odpowiedzi na pytanie kim jest ta osoba z 3e ??? Jak mi nie powiesz to sie obrazie.. a tego nie chce i mam nadzieje, że ty tez. Zawsze Ci wszystko mówie.. więc ty mi tez powinnać powiedzieć. Ale jeżeli nie chcesz to już twoja sprawa... :( I tak Cie Kocham :* Dla Olgi.... Słonko nie przejmuj się.. Wszystko będzie dobrze. Ja zawsze Ci pomoge !!! A Pauliną sie nie przejmuj napewno to przemyśli to co zrobiła :* siniaków nie widać .. nie przejmuj się :*