24.06.2005 :: 22:42
No i narszcie WAKACJE !!! Tylko 3 dni zostały do mojego wyjazdu. To znaczy jeszcze nie wiadomo... Jeżeli ciocia się zgodzi to razem ze mną pojedzie moją najlepsza przyjaciółka Oldzia a wtedy termin wyjazdu się zmieni. Na samą myśl, żę mamy się rozstać na całę 2 miesiące, chce mi się płakać. Więc gdy moja mama rozmawiając z Olgi mamą wpadła na taki pomysł obydwie (mam taka nadzieje Olga, że ty też) bardzo się cieszyłyśmy. Jej mama się zgodziła. Teraz zależy wszystko od cioci. Wydaje mi się, że to wypali. Olga już się nie moge doczekać 2 miesięcy spędzonych tylko z tobą.. A no i mam nadzieje, że Twoja siostra też się na to zgodzi i nie będzie na Ciebie zła.. Dziś o godzinie 11 oficjalnie zaczeły się wakacje !!!! W cale jakoś nie czuje tego, że nie trzeba juz chozic do szkoły. Może dlatego, że przez ostatnie 2 tygodnie nie chodziło się juz do tego przerażającego budynku gdzie trzeba sie non stop uczyć !!! Olciu mam nadzieje, że wyjazd do Marty Ci się uda. Sylwia dziekuje za przegranie płyt.. Paulina to wszystko już mineło i pewnie nigdy nie wróci... Olga mam nadzieje, że pomysł z wyjazdem wypali ŻYCZE WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI !!!