polaflo - komentarze


Siemanko! Ta ostatnią notke napisała moja siostra bez mojej wiedzy, za co dostanie.

W piątek byłam w Warszawie. Dziadków nie było więc nocowała u mnie Justyna. Siedziałyśmy na balkonie przykryte kocem i wspominałyśmy dzieciństwo. Wspominałysmy jak razem nocowałysmy, jak robiłysmy sobie domek na balkonie, i ogólnie... Nie spałysmy do 3 czy 4 i miałysmy pomysł, żeby wypij kawe i juz w ogóle nie spać. Fajnie było.

Wczoraj miałam 18stke u kolegi. Zabawa była nawet spoko. z tym tylko że po imprezie przeżyłam koszmar. Żałuje że to nie był sen i że nie obudziła się w odpowiednim momencie. Nie wiedziałam że człowiek potrawi być tak dwulicowi, tak chamstki i że o przyjaciółce można nagadac takich głupot zeby zepsuc jej życie. W 10 min. straciłam wszystkich znajomych. Została mi tylko jedna najważniejsza i najukochanisza osoba na świecie- OLGA. Wiem że na niej zawsze moge polegać. A przez pól nocy sie z nimi kłociłysmy. Kończe bo źle sie czuje. Mam nadzieje że chociaż wy pociezycie mnie w komentarzach.
Pozdrawiam :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.06.2006 :: 13:29 :: ckm235.neoplus.adsl.tpnet.pl

No Olga, Mariannek o juz nas przeprasza.... czekam tylko na pozostałych... Ale nawet jak mnie przeprosza to nie chce na nich patrzec. Powiedzieli i zrobili za dużo. Ale my zawsze bedziemy trzymac sie razem :* Wercia to dla ciebie :*
19.06.2006 :: 13:10 :: cmo128.neoplus.adsl.tpnet.pl

Werka

E tam nie przejmuj się takimi ludźmi!! Przeceż Ty taka nie jesteś i to jest najważniejsze! Trzymaj się cieplutko:*
19.06.2006 :: 12:00 :: auv138.internetdsl.tpnet.pl

Olga

Tępić frajerów. Takich ludzi jak oni trzeba zniszczyć wtedy świat będzie o wiele piękniejszy!!!!!!!!!!!!!!! H im W D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobaczysz Poluś jeszcze przyjdą do nas na kolana prosić o wybaczenie:-D
19.06.2006 :: 09:22 :: ckm235.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pola

Dziekuje Ci Sylwia :* i Natalka:* Sylwia a tobie to dzis opowiem co ten kurwiszon zrobił... to nie wiem czy bedziessz chciała na nią patrzeć.

18.06.2006 :: 22:13 :: dpr108.neoplus.adsl.tpnet.pl

Natalka

to ja
18.06.2006 :: 22:12 :: dpr108.neoplus.adsl.tpnet.pl

znacie sie tyle lat... zawsze jest o czym pogadac... ;] tez tak lubie powspominac stare Dobre czasy... wiem ze ci ktorzy sie od Ciebie odwrocili...bede tego zalowac bo przekonaja sie kto mial racje...nawet najblizsza osoba moze tak zranic... ale Ty mozesz zawsze liczyc na skromna kolezanka z dawnych lat :d buzka :*
18.06.2006 :: 22:11 :: auv138.internetdsl.tpnet.pl

Poluś kochanie, wiem jaka ona jest. Nie chce nic mówić w sumie.Ale wiesz jaka sytuacja była ostatnio. A co do dwuulicowosci Pauliny to nie ma co mówić. Kazdemy obrabia tyłek a później lize mu dupe ( za przeproszeniem) Wy to raz się kłócicie i zaraz znów się godzicie. Więc ciężko mi coś o tym mówić. Bo nie znam całej sytuacji.Ale pamietaj ze jak coś masz jeszcze mnie. i na mnie mozesz liczyć.. choć między nami różnie bywa.Ale nie wazne jak będziemy pokłócone ja zawsze ci pomogę... papa :*:*
18.06.2006 :: 22:06 :: ckl226.neoplus.adsl.tpnet.pl

polaflo

Dziekuje Ci Sylwuś :* ale wiesz jaka jest Paulina ... pokłocisz się z nia a ona tak ci dupe obrobi... szkoda gadać. Mam nadzieje że szybko o nich zapomne.
18.06.2006 :: 22:01 :: auv138.internetdsl.tpnet.pl

Ludzie bywają różni.. ale moze to nauczy Cię aby nie ufać im za bardzo.Widzisz nikt nie powiedział,że wszystko i zawsze będzie cacy.Ale mysle ze po tym upadku wstaniesz z podniesioną głową i tym za bardzo się nie przejmiesz.Wiesz pomyślisz ze łatwo mi pisac o tym. ale wcale tak nie jest. Pamiętaj po kazdym deszczu przychodzi czas na słoneczko.
Trzymaj się Poluś :* będzie dobrze.. :*
Talk.pl :: Wróć