polaflo - komentarze


Jak pech to pech.....
Już myslałam że nieszczęśliwy rok 2004 mam już za sobą....
Nieszczęścia, które w tym właśnie roku przytrawiały sie naszej rodzinie, każdy pamięta i nie może wyrzucic z głowy. Nie chodzi mi tu tylko o kłótnie, bo kłótnie przy tym co sie działo to pryszcz..
Jedną z takich sytuacji była naprzykład śmierć mojego świętej pamięci dziadka. I nie tylko bo i cioci jak i również prababci. Kłótnie całej rodziny z wujkiem.... mamy z dziadkiem.... Przeprowadzka... Mój wypadek.. Nie będę mówić co działo sie potem bo to było przerazające. I tak przez cały rok pech nas nie opuszczał. Nawet Swięta Bożego Narodzenia były tak nudne, że razem z siostrzyczkami siadziałyśmy w kuchni i rozmawialiśmy, zamiast siedzieć przy rodzinym stole. Nastepne święta były juz bez ukochanego dziadka. To spowodowało, że przy stole siedziałysmy przez 10 min. a potem poszłysmy do pokoju powspominać dobre stare czasy... I to też nie w pełnym składzie bo Agata pojechała do drugiej babci na wieś razem ze swoim chłopakiem. Potem był SYLWERTER który mnie bardzo ucieszył. Wieżyłam, że ten beznadziejny rok będę mieć juz za sobą. I rzeczywiście tak było przez jakies 3 miesiące. A teraz powoli historia wraca..... Mam nadzieje że ten rok nie będzie jak tamten i złe fatum nie bedzie trwało przez cały rok... !!!! Wierze, że te kłótnie do niczego nie doprowadzą i wszystko niedługo wróci do normy. Będziemy żyć jak kiedyś. Wspólne wakacjie, śniadania przy stole (nie tak jak teraz- kazdy idzie do swojego pokoju), weekendy z siostrami (nie koniecznie w Warszawie ). Matko co ja w ogóle pisze. Miałam nie pisac na tym blogu takich smutnych notek.... Nastepna będzie weselsza

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.05.2005 :: 22:21 :: dtg130.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

Przepraszam Olu ale to jakos tak samo z siebie.... ale przyciegam że sie poprawie..
27.05.2005 :: 22:20 :: dtg130.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

Jeszcze raz napiszesz cos na tym blogu a założe hasło i już tu nie wejdziesz .... Nie znasz mnie to nie komentuj moich notek!!!
27.05.2005 :: 21:37 :: dtg130.neoplus.adsl.tpnet.pl

misternb

twój blog został oceniony

27.05.2005 :: 20:01 :: drs204.neoplus.adsl.tpnet.pl

olcia

nie no sory ty masz do mnie wąty ze smutne notki pisze a tu co! oj pola pola
27.05.2005 :: 18:10 :: dsz157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Heber

ale kwas.... :/
27.05.2005 :: 10:46 :: host-81-190-164-184.gorzow.mm.pl

smallvile

Będzie dobrze :-)
Pozdrawiam i zapraszam do mnie :]
Talk.pl :: Wróć