polaflo - komentarze


Na samym początku chce podziekowac Oli za jej ostatnią notke... Jak to czytałam, to chciało mi sie za równo smiać jak i płakać. W pierwszych słowach notatki przypominałam sobie pierwsze dni spędzone w tej nowej szkole. I zaczełam sie śmiać sama do siebie... Jeszcze jak pomyśle o tej pierwszej lekcji historii... o matko.... . Olu jak nie pamietasz dnia, kiedy poraz pierwszy mnie zobaczyłas to powiem Ci, że był to poniedziałek. A dokładnie 15.12.2003 roku. Ten dzień pamietam bo bałam sie iść do szkoły. Pamietam jak błagałam mame, żeby jeszcze wrócić do Warszawy. Pamietam jak weszłam do nowej szkoły poraz pierwszy. Pamietam ile oczu było zwruconych na mnie. Pamiętam ten tłum w szatni. Pamietam jak musiałam wszystkie dłonie uścisnąć, mówiąc po raz steny jak mam na imie. Gdy przypomniałam sobie o tym wszystkim... śmiałam sie jak nigdy dotąd. Potem przypomniałaś mi jak od rano do nocy chodziłysmy wszędzie razem. Gadałyśmy na tematy, których nie bedę tu wymieniać, niech zostaną tylko w naszych głowach. Było wtedy bardzo fajnie. Tyle sie działo. Pamiętasz jak Ares nawiał nam do domu.. a my ze 30 min. go szukałysmy... Albo jak przyszłaś do mnie i wtedy poznałaś Maćka Wtedy właśnie zachciało mi sie płakać. Nie wiem jak mogłam wtracić taką przyjaciółke jak ty. Teraz naszczęście jest (prawie) jak kiedyś.

A co do moich włosów to odciełam je sama u Edyty w pokoju..
Na stychu to Kaśka wzieła nożyczki i je wyrównała. Pamiętam do dziś mine mojej mamy jak mnie zobaczyła... hahaha

Dziekuje Ci za wszystko. Nie chcę się już z Toba kłocić !!! :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.06.2005 :: 21:40 :: dte145.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

Napisałam Ci !!! To teraz sie na mnie wydzierasz !!
04.06.2005 :: 20:36 :: drv110.neoplus.adsl.tpnet.pl

edytaflo

a ty tez mnie ni lubiesz zero komentarzy mi nie wystawiasz ... jedza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
03.06.2005 :: 10:39 :: dtd127.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulina

Nie siostra nie byłam. Powinnaś to pamiętać bo jeszcze leciałam z Tobą po farbe ( lekko fioletową ;P) do sklepu !!!
02.06.2005 :: 16:08 :: dtd127.neoplus.adsl.tpnet.pl

edytaflo

to nie byłaś u fryzjera wtedy? :D
30.05.2005 :: 23:25 :: dss65.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

No Kasiu mam nadzieje żę ty tez napiszesz pare nowych notek bo mi nudddnnnooo...... Pozdrawiam
30.05.2005 :: 17:44 :: aaq122.internetdsl.tpnet.pl

kashya

Heeeeej dawno tu nie bylam, widzę że szablonik się zmienił i jest duuuuuuuużo notek, oj bede miala co robić!!!!!!!
PS. Przeeeeesłotki kotecek!!!!!
30.05.2005 :: 07:44 :: bmz198.neoplus.adsl.tpnet.pl

olga.talk.pl

W ogóle to masz fajnego tego blogasa
SERIO!!

Jak bedziesz mieć chwilkę to wpadnij do mnie jeszcze, z góry THX!!!

Pozdro!
30.05.2005 :: 07:43 :: bmz198.neoplus.adsl.tpnet.pl

olga.talk.pl

Dzięki, że do mnie wpadłaś wczoraj
29.05.2005 :: 20:17 :: dtf33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

Nie Olciu!! Tylko z Toba mam takie wspomnienia...fajne wspomnienia. A na Zmore to już patrzeć nie moge!! Ona juz nie jest moją przyjaciółką !! Pamiętaj o tym. Kocham Cię :*
29.05.2005 :: 18:52 :: bmi62.neoplus.adsl.tpnet.pl

olga.talk.pl

SiemaSz!
FaJnEgO BlooogAsa maSz ;]]]
ZaPrAsZaM Do SiebIe:
http://olga.talk.pl
Za KażDeGo KomKa Się OdwdZięcZam poDwójNiE
PozdRo!!
P.S. HaSłO: forever
29.05.2005 :: 17:56 :: dsn193.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

ja tez sie nie chce klocic ! a myslalam ze na strychu bo tam lezaly twoje wlosy :P pamietam ta akcje jak ares zwail i jak potracil go samochod...wszystko pamietam ...i powiedzmi czy ze zmorą tez masz tyle dobrych wspomnien ? :*:*
Talk.pl :: Wróć