polaflo - komentarze


W koncu mam wolny komputer. Moge napisac nowa notke. Cały czas mam remont w pokoju. Nie dość że odłączyli mi kompa to jeszcze nie pozwalaja siadać przy drugim. Zawsze ktoś ma coś ważnego do zrobienia. No ale w końcu sie udało.
W sobote zaczeły sie Dni Tłuszcza. Strasznie długo na nie czekałam. Ale i tak nie było ja chciałam. Moja szanowna Paulinka latała od Wesołego do Jordanka ( do dziś nie wiem po co ) w wyniku czego nie spotkałam sie z "kolegą". Gdy powiedział ze przyjedzie na Dni Tłuszcza niczego mi do szczęścia nie było potrzeba. Ale przez przyjaciółke go nie widziałam ..... Spotkałam tylko Siwego (niektóre osoby wiedzią co on ma do tego wszystkiego) Więc po całym dniu chodzenia wte i wewte ucieszyła mnie dyskoteka. Pewnie was nie zdziwi jak powiem, że dyskoteka też nie była udana. Każdy się domyśla przez jaką osobe.... W niedziele było jeszcze gorzej. Śpiewały jakieś stare baby poprzebierane w śmieszne stroje. Potem jakiś zespół śpiewał stare przepoje.... nudne strare przepoje. Oczywiście Paulinie i Sylwi nie przeszkadzało, że tańczyli tylko starzy ludzie, więc weszły na środek sceny i zaczeły tańczyć jak reszta osób... Ja z Olgą stałysmy i nabijałysmy sie z szanownych wariatek. Kiedy wszystko nam sie znudziła postanowiłyśmy odprowadzić Olge do domu. Wtedy dostałam smsa że "kolega" właśnie wsiada do pociągu. Cała blada zatrzymałam sie na srodku ulicy. I tak musze czekać na nastepne Dni Tłuszcza, żeby zobaczyc "kolege". W dobrym wypadku do Pożegnania Lata. Teraz nie ma czasu. Ale "jak kocha to poczeka" Dzisiaj Paulinka wcale nie była lepsza. Gdy szłyśmy do szkoły większość naszej klasy właśnie z niej wracała. Powiedzieli, że Olszewska (nasza wychowawczyni) nas zwolniła z lekcji. I zamiast grzecznie za nimi iść Paulinka upara się żebyśmy poszły do szkoły. A my z Olga, nie wiem po co, się zgodziłyśmy. Okazało się że było tylko 5 osób z naszej klasy. Po godzinie poszliśmy do domu. Tak więc jutro pewnie tez nie ide do szkoły bo nie ma po co. Nie mam zamiaru na każdej "NIBY LEKCJI" grać w siatkówke w taki upał.......

PS. Paulina i tak sie na Ciebie nie gniewam .... było fajnie na tych festynach... A najbardziej na łańcuchowej

A kto kryje sie pod zwrotem "kolega" Najważniejsze osoby wiedzią !!! Reszta wcale nie musi... Olka jak się zastanowisz to będziesz wiedziec o kogo chodzi. Mówiłam Ci o tej osobie.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.06.2005 :: 20:14 :: auv138.internetdsl.tpnet.pl


17.06.2005 :: 09:23 :: dsa169.neoplus.adsl.tpnet.pl

polaflo

Owiedzam sie... nie gadaj głupot
16.06.2005 :: 18:25 :: dsa169.neoplus.adsl.tpnet.pl

edziaa

dla mnie dniu tłuszcza były fajowskie i weź mnie częście odwiedzaj www.edytaflo.talk.pl
16.06.2005 :: 09:46 :: dsa188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

No powiedzicie o kogo chodzi !!!! Olka ja Ci zawsze wszystko mówie... zapamiętam to sobie... :(
15.06.2005 :: 22:32 :: drm198.neoplus.adsl.tpnet.pl

MARIOLKA :)

Wiesz Asiu który tylko my nie wiemy jak sie nazywa...
15.06.2005 :: 21:27 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

aska !!!!!!!!!!!!! mariola wie o kogo chodzi bo chodzi o takiego chlopca ktory byl ostatnio w niebieskiej koszulce na dwoprzu hahahahahahahahaha
15.06.2005 :: 19:35 :: dsk19.neoplus.adsl.tpnet.pl

Asia

A ja wiem o kogo chodzi z 3e!!!!! hahaha ale Olu nie mart się dziś go w szkole nie było...
15.06.2005 :: 19:23 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

oj niewazne moze na gg
15.06.2005 :: 19:22 :: dsa188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pola

No to kto.... mów.... !!!!! Prosze. Ty wiesz o kogo mi chodzi. A ja nie wiem...
15.06.2005 :: 19:20 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

hahahahaha dymek hahahahahahaha
15.06.2005 :: 19:18 :: dsa188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

No łądnie go nazwałaś... Więc ja o czyms nie wiem ... Kto jeszcze chodzi do tej klasy. A wiem .....Dymek. No tak
15.06.2005 :: 19:16 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

nie chodzi o pana B ja mam go w dupie dziwkarza !!
15.06.2005 :: 19:14 :: dsa188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pola

No tak bo tam chodzi pan... B.... ALe mówiłam Ci co on robił... hahahaha Akurat z Olszewską miała lekcje 2d
15.06.2005 :: 19:11 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

nie lubie 2d jak byscie siedzieli z 3e to jeszcze...
15.06.2005 :: 19:09 :: dsa188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

W szkole jak przeczytałaś w notce byłysmy tylko godzine. Potem wszyscy poszli. Był Dawid, Szymon i my.... I siedzielismy z 2d....
15.06.2005 :: 19:07 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

nie chcialo mi sie siedziec tyle godzin na dworze !! bylamw wawie po tosie i marte
15.06.2005 :: 19:05 :: dsa188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

Dobra nie tłumacz sie... A dziś dlaczego Cię nie było w szkole ???
15.06.2005 :: 19:02 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

ja je nie prosilam same mi kupily w poniedzialek w skzole mi daly ja nawet ich nie prosilam o to !!!
15.06.2005 :: 18:59 :: dsa188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

Jak sie zastanowisz to będziesz wiedziec czy o niego czy nie.... Powiem Ci że jak pojada do Warszawy. A jade dopiero w piatek wiec mogłaś poczekac .... i tak Ci to kupie i tak
15.06.2005 :: 18:55 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

i dostalam od ani i olki nowa murzynke widzisz a od ciebie sie doprosic nie moglam !!!!!
15.06.2005 :: 18:54 :: drh164.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

hujowe byly dni tluszcza odpierdalali jakas maniane ja nawet na tluszczu wtedy nie bylam tylko w wolominie a to o alberta chodzi ?
Talk.pl :: Wróć