polaflo - komentarze


No i narszcie WAKACJE !!! Tylko 3 dni zostały do mojego wyjazdu. To znaczy jeszcze nie wiadomo... Jeżeli ciocia się zgodzi to razem ze mną pojedzie moją najlepsza przyjaciółka Oldzia a wtedy termin wyjazdu się zmieni. Na samą myśl, żę mamy się rozstać na całę 2 miesiące, chce mi się płakać. Więc gdy moja mama rozmawiając z Olgi mamą wpadła na taki pomysł obydwie (mam taka nadzieje Olga, że ty też) bardzo się cieszyłyśmy. Jej mama się zgodziła. Teraz zależy wszystko od cioci. Wydaje mi się, że to wypali. Olga już się nie moge doczekać 2 miesięcy spędzonych tylko z tobą.. A no i mam nadzieje, że Twoja siostra też się na to zgodzi i nie będzie na Ciebie zła..

Dziś o godzinie 11 oficjalnie zaczeły się wakacje !!!! W cale jakoś nie czuje tego, że nie trzeba juz chozic do szkoły. Może dlatego, że przez ostatnie 2 tygodnie nie chodziło się juz do tego przerażającego budynku gdzie trzeba sie non stop uczyć !!!

Olciu mam nadzieje, że wyjazd do Marty Ci się uda.
Sylwia dziekuje za przegranie płyt..
Paulina to wszystko już mineło i pewnie nigdy nie wróci...
Olga mam nadzieje, że pomysł z wyjazdem wypali

ŻYCZE WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI !!!




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.07.2005 :: 10:14 :: dsg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

konkursy

Siemka. Mój blog jest poswięcony konkursom z nagrodami, zapraszam do mnie. Teraz trwa konkurs na najlepszy blog, masz szanse . Serdecznie zapraszam . Zostały 3 miejsca !!
13.07.2005 :: 12:24 :: dsd208.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl

siemka siostra, to mój nowy odmieniony blog, zmien adres w linkach na ten , koffam cię
01.07.2005 :: 12:18 :: pa236.stalowa-wol.sdi.tpnet.pl

~*~drima~*~

Hej
Widze ze masz fffajnego blogaska .... zycze powodzenia w dalszym blogowniu .....jka kiedys bedziesz miala czas to ffpadnij do mnie
pozdro;*
www.drima.blog.pl =]
25.06.2005 :: 14:56 :: aaq122.internetdsl.tpnet.pl

kasik

Też się cieszę, że już wakacje,!!!!
Nareszcie laba!!!!!
25.06.2005 :: 14:17 :: dtb57.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pola

Mi też... Ale masz racje to nie nasza wina. Sama na to zasłużyła...
25.06.2005 :: 12:29 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Siemanko Nom ja tez juz 2 tydzien nie chodze Moze w poniedzialek dotrze do mnie, ze zaczely sie WAKACJE :p bo jak do tej pory wydaje mi sie, ze nic sie nie zmienilo Pozdrawiam :*
25.06.2005 :: 11:16 :: dso188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Olga

Pola mi też jest smutno że tak wyszło z Pauliną ale to nie nasza wina.Teraz dziwnie się czuje kiedy przypadkiem spotykamy się z Pauliną ,np. u Emili.
24.06.2005 :: 22:58 :: dsv58.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

ej na ja nie wyrobie z kasa jak bede musiala tak wsyztskim codziennie smsy pisac !!
24.06.2005 :: 22:56 :: dsf160.neoplus.adsl.tpnet.pl

polaflo

Mi by się nie chcialo tak podrózować na twoim miejscu..... Nie o to mi chodzi ze za tobą nie bede płakac .... Ale o to że podsuneli nam taki pomysł o spedzeniu razem 2 miesięcy... i jak to nie wypali to bede ryczec ze miałyśmy okazje pojechac razem na wakcje ale nie wyszło....... i nie bedziemy sie widzieć przez tyle czasu... Pewnie ze za Toba bede tesknić tak samo jak za Olgą !!! I chce Cie poinformować ze masz mi wysyłaś smsy... codziennie, a ja na każdy odpisze
24.06.2005 :: 22:46 :: dsv58.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

uda sie uda musi sie udac jade jutro o 7 cos z Tluszcza pociagiem na centralny a pozniej spodcentralnego busem do lublina i tam mnie odbierze marta z tosia i andrzejem albo sama dojade do ich mieszkania autobusem. o ty babo na mysl o rozstaniu z olga na 2 miesiace chce ci sie plakac a ze na to juz nie !!!!
Talk.pl :: Wróć