polaflo - komentarze


Narazie nie chce mi się pisać o wakacjach... Ale jeszcze napisze co ja tam wyprawiałam.

Pisze notatke bo siedze w domu i sie nudze!! Olga pojechała na mazury. Wróci za 3 dni... U Weroniki jest kuzynka... Emila pomaga chłopakowi w malowaniu jego pokoju... Z Olką jestem pokłócona... (dlatego założyłam hasło na bloga) Więc jest tylko Paulinka... Ale ona ma kare i może wychodzic na godzine lub dwie... potem do domu i znów... Napisze chociaż notke... bo tamta jest za długa... i nikomu nie chce się jej czytać (nawet mi !!)

Niedługo idziemy do szkoły. A ja tu gnije w domu... Na wieś z siostrami nie pojechałam Może pojade chociaz na weekend na działke z dziadkami, ale sama nie wiem czy chce... Miałam jechać też do kina, ale nie mam z kim, bo dziewczyny nie maja kasy ... Ale może jeszcze sie uda pojechać gdzie kolwiek.

Dobra kończe bo musze pranie rozwiesić papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.08.2005 :: 14:46 :: cpi216.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl

mam nową notkę
28.08.2005 :: 10:15 :: cpi216.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl.talk.pl

czekam na nowa notatkę
26.08.2005 :: 20:54 :: chz92.neoplus.adsl.tpnet.pl

olenka

no wlasnie nudzi ci sie no bo olga na mazurach paulina szlabam weronika cos tam tylko ze jak one maja czas to spedzasz go z nimi a jak one nie moga a ty mozesz to wtedy dopiero myslisz o mnie ..:/
26.08.2005 :: 15:01 :: cpd146.neoplus.adsl.tpnet.pl

motyl

Siemka, komentarz ci wystawiam, buziaczki
24.08.2005 :: 23:35 :: chx184.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pola

Dobra poprawie się ...
22.08.2005 :: 23:14 :: cpv174.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl

ja ci komentuje, ale to ty nie piszesz u mnie komentarzy!!
Talk.pl :: Wróć