polaflo - komentarze


Nie wiem co mam pisać..
Znalazłam w internecie znaczenie mojego imienia. Mam takie wrażenie ze wszystko się zgadza, dlatego wstawie tu ten tekst. I prosze Was żebyście napisali czy to co jest napisane zgadza się ze mną :

Paulina - ma charakter refleksyjny, skłonna jest do zadumy, zagłębiania w sobie. Jako dzieci Są spokojne i grzeczne, wola siedzieć w kąciku nad swoimi sprawami, niż dokazywać w gronie rówieśników. W dorosłym życiu też raczej nie ściągają na siebie uwagi publiczności. Działają metoda małych kroków - są jak cicha woda. Ale zwykle dobrze znają swój cel i nie rozpraszają sił na błądzenie i pomyłki. Pauliny Są obdarzone dobra intuicja. Starają się wokół siebie i swojego miejsca na świecie zachować spokój, porządek i zdrowe reguły. Wiele z nich osiąga profesjonalna biegłość w zawodach wymagających wiedzy i doświadczenia.


Paulina - od łacińskiego Paulusa. Ma predyspozycje, by zostać naukowcem, badaczem i wykładowcą uniwersyteckim.


Paulina- miła osobowość. Pobudliwa, posiada zmienny charakter. Cechuje ją krytyczne podejście do spraw życia codziennego. Lubi wygody osobiste i dalekie podróże.

--=Mysle że to ostatnie najlepiej pasuje do mnie=--

A co wy o tym myslicie??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.09.2005 :: 21:25 :: ckc69.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

nie zostaniesz.

20.09.2005 :: 17:33 :: clc180.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pola

Wiecie co ?? Jak zostane naukowcem to stawiacie mi piwo!! Co wy na to ??
20.09.2005 :: 17:06 :: auv138.internetdsl.tpnet.pl

Sylwunia

mi to wszystko do ciebie pasuje ale najebardziej podoba mi sie słowo podbudliwa :):): i krtyczne podejscie do zycia codziennego. Fajnie tu mash :) a no i jeszcze nei zgadzam sie z tym ze zostaniesz naukowcem, badaczem i bla bla bla to nie prawda :) ale wszystko zawsze mozliwe. pa
19.09.2005 :: 22:25 :: cki23.neoplus.adsl.tpnet.pl

polaflo

Tez tak mysle

19.09.2005 :: 22:21 :: ckg139.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

mysle ze wsyztsko sie sprawdza oprocz tego ze bedziesz naukowcem :P
Talk.pl :: Wróć