polaflo - komentarze


Dzis 4.10.2005 roku skonczyłam 15 lat.
W szkole dostałam przesliczna kartkę urodzinowa z podpisami od całej klasy. Na dodatek podpisała sie nasza dyrektorka, wychowawczyni i ksiądz, który uczy nas religii.
W domu reszta rodzinki złozyła mi życzenia. Wielki zaskoczeniem był dla mnie widok jaki zobaczyłam otwierajac dzwi. Stały za nimi moje trzy przyjaciólki i zaczeły mi spiewać na głos " sto lat". Dostałam od nich śliczna kule z słonikiem w srodki i kartkę urodzinowa od Emilii, Mariusza, Pauliny i Olgi. BARDZO WAM DZIEKUJE!!! Miałam pare telefonów, esy i szybkie zyczenia od napotkanych znajomych gdy byłam na spacerze z Olgą. Troche bez sensu ta notatka ale nie mam głowy żeby dzis pisac. Jednym słowem dzień mi się udał. Najważniejsze osoby pamiętały o moich urodzinach.

P.S. Zawiodłam sie tylko na dwóch osobach... A.G. i D.P. Ale mam nadzieje ze kiedys sie obudzą

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.10.2005 :: 20:55 :: ckz85.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl

i love you :*
13.10.2005 :: 16:55 :: cku4.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pola

Dziekuje
08.10.2005 :: 20:34 :: ckr152.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka

juz ci skladalam zyczenia ale nie szkodzi zlozyc jesze raz :] wsyztskiego najlepszego Paulinko ;] :*
05.10.2005 :: 21:44 :: auv138.internetdsl.tpnet.pl

Sylwia

bardzo sie ciesze ze dzien ci sie udal. To bardzo dobrze. Moje urodzinki tesh super wspominam ale mam nadzieje ze nastepne beda jeszcze lepsze i zeby byly z Hubciem :) wczesniejszy koment od Smutaska to odemnie jak cos. pa
05.10.2005 :: 21:40 :: auv138.internetdsl.tpnet.pl

smutasek

wszystkiego najlepszego polciu.. ahhhh szkoda ze nie jestesmy jush przyjaciolkami, pozdrawiam goraco. pa
Talk.pl :: Wróć