Link :: 07.06.2005 :: 21:56
...::::: NOTATKA DLA MOJEJ OLDZI :::::...
Olga przeprowadziła się na początku zeszłego roku szkolnego z Wołomina. Jest szczupła blondynka o zielony oczach. Ma sympatyczną twarz i uroczy uśmiech. WYGLĄDA JAK LALKA BARBI !!! Gdy po raz pierwszy ja zobaczyłam wydała mi się cichą istotą. Nie myślałam, że kiedyś nawiąże z nią wspólny język. Myślałam że jest za spokojna. Jednak Olguś ma tysiąc pomysłów na minute. Nie można sie z nią nudzić. To zwariowana laleczka. Ciągle chodzi usmiechnięta. Jest duszą towarzystwa. Każdy dobrze się przy niej czuje !!!
A to wszystko zaczeło sie od wspólnych rozmów na lekcjach i czasem na przerwach. Potem wracałyśmy razem po szkole do domu. Wychodziłyśmy razem na dwór ( plus Paulina). Z czasem stałyśmy się nierozłączne. Nie myślcie sobie, że specjalnie pisze tylko zalety wyżej wymienionej laleczce. Poprostu nie moge się u niej doszukać zadnych wad. Olga jest jak chodziący ideał !! Bardzo sie ciesze,że mam taka zajefajna przyjaciółkę !! Kiedy jestem w jej towarzystwie zawsze się z czegoś śmieje. Opowieści w jej wykonaniu są przezabawne. Gdy opowiada jakąs historie robi śmieszne miny. Strasznie się wczuwa w to co opowiada, tak jak by przeżywała to drugi raz. Jest zabawna, śliczna, mądra i sympatyczna. Te cechy pewnie ma po swojej mamie Która pozdrawiam. Jej mama jest bardzo miła. To chyba po prostu rodzinne !! Dobra kończe bo o Oldzie moge pisać całymi dniami a temat i tak mi się nie skończy. Ona po prostu taka jest. I mam nadzieje, że to się nie zmieni.
----> BO PRZECIEŻ ZA TO JĄ KOCHAM :* <----


Komentuj(4)


Link :: 15.06.2005 :: 18:32
W koncu mam wolny komputer. Moge napisac nowa notke. Cały czas mam remont w pokoju. Nie dość że odłączyli mi kompa to jeszcze nie pozwalaja siadać przy drugim. Zawsze ktoś ma coś ważnego do zrobienia. No ale w końcu sie udało.
W sobote zaczeły sie Dni Tłuszcza. Strasznie długo na nie czekałam. Ale i tak nie było ja chciałam. Moja szanowna Paulinka latała od Wesołego do Jordanka ( do dziś nie wiem po co ) w wyniku czego nie spotkałam sie z "kolegą". Gdy powiedział ze przyjedzie na Dni Tłuszcza niczego mi do szczęścia nie było potrzeba. Ale przez przyjaciółke go nie widziałam ..... Spotkałam tylko Siwego (niektóre osoby wiedzią co on ma do tego wszystkiego) Więc po całym dniu chodzenia wte i wewte ucieszyła mnie dyskoteka. Pewnie was nie zdziwi jak powiem, że dyskoteka też nie była udana. Każdy się domyśla przez jaką osobe.... W niedziele było jeszcze gorzej. Śpiewały jakieś stare baby poprzebierane w śmieszne stroje. Potem jakiś zespół śpiewał stare przepoje.... nudne strare przepoje. Oczywiście Paulinie i Sylwi nie przeszkadzało, że tańczyli tylko starzy ludzie, więc weszły na środek sceny i zaczeły tańczyć jak reszta osób... Ja z Olgą stałysmy i nabijałysmy sie z szanownych wariatek. Kiedy wszystko nam sie znudziła postanowiłyśmy odprowadzić Olge do domu. Wtedy dostałam smsa że "kolega" właśnie wsiada do pociągu. Cała blada zatrzymałam sie na srodku ulicy. I tak musze czekać na nastepne Dni Tłuszcza, żeby zobaczyc "kolege". W dobrym wypadku do Pożegnania Lata. Teraz nie ma czasu. Ale "jak kocha to poczeka" Dzisiaj Paulinka wcale nie była lepsza. Gdy szłyśmy do szkoły większość naszej klasy właśnie z niej wracała. Powiedzieli, że Olszewska (nasza wychowawczyni) nas zwolniła z lekcji. I zamiast grzecznie za nimi iść Paulinka upara się żebyśmy poszły do szkoły. A my z Olga, nie wiem po co, się zgodziłyśmy. Okazało się że było tylko 5 osób z naszej klasy. Po godzinie poszliśmy do domu. Tak więc jutro pewnie tez nie ide do szkoły bo nie ma po co. Nie mam zamiaru na każdej "NIBY LEKCJI" grać w siatkówke w taki upał.......

PS. Paulina i tak sie na Ciebie nie gniewam .... było fajnie na tych festynach... A najbardziej na łańcuchowej

A kto kryje sie pod zwrotem "kolega" Najważniejsze osoby wiedzią !!! Reszta wcale nie musi... Olka jak się zastanowisz to będziesz wiedziec o kogo chodzi. Mówiłam Ci o tej osobie.
Komentuj(21)


Link :: 17.06.2005 :: 18:38
Trzeba napisac coś nowego... tylko za bardzo nie wiem co.. :(

Dziś jest 17 czerwca- czyli urodziny Weroniki. Dlatego z tej okazji SKŁADAM JEJ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA. SPEŁNIENIA MARZEŃ I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE. A NO I ..... ZA CHŁOPAKA (chyba wiesz o kogo chodzi :P)

Strasznie nudno jest juz w tym domu.. Do szkoły też juz nie ma po co chodzić. Lekcji nie ma ... całymi godzinami siedzi się na dworzu i gra w piłke. A tak w ogóle to nikt nie przychodzi, więc co ja będę tam sama robić ... Niestety w poniedziałek jest msza, dlatego trzeba iść. Przy życiu trzyma mnie jedynie fakt, że za 10 dni jade do Sadlinek :D Najpierw expresem do Malborka a potem to juz prosto do Sadlinek. Co z tego, że się boje jak cholera sama jechać. Najważniejsze że tam jade. I to bez mojej głupiej siostry. Ale będzie ubaw. :P Jest jeszcze jeden problem.... co ja będę robić przez 5 godzin jazdy... Według mnie to już powinny byc wakacje.. Kto sie ze mną zgadza?? Pewnie wszyscy. :)

Teraz cos dla Oli... Żądam odpowiedzi na pytanie kim jest ta osoba z 3e ??? Jak mi nie powiesz to sie obrazie.. a tego nie chce i mam nadzieje, że ty tez. Zawsze Ci wszystko mówie.. więc ty mi tez powinnać powiedzieć. Ale jeżeli nie chcesz to już twoja sprawa... :( I tak Cie Kocham :*

Dla Olgi.... Słonko nie przejmuj się.. Wszystko będzie dobrze. Ja zawsze Ci pomoge !!! A Pauliną sie nie przejmuj napewno to przemyśli to co zrobiła :* siniaków nie widać .. nie przejmuj się :*
Komentuj(22)


Link :: 24.06.2005 :: 22:42
No i narszcie WAKACJE !!! Tylko 3 dni zostały do mojego wyjazdu. To znaczy jeszcze nie wiadomo... Jeżeli ciocia się zgodzi to razem ze mną pojedzie moją najlepsza przyjaciółka Oldzia a wtedy termin wyjazdu się zmieni. Na samą myśl, żę mamy się rozstać na całę 2 miesiące, chce mi się płakać. Więc gdy moja mama rozmawiając z Olgi mamą wpadła na taki pomysł obydwie (mam taka nadzieje Olga, że ty też) bardzo się cieszyłyśmy. Jej mama się zgodziła. Teraz zależy wszystko od cioci. Wydaje mi się, że to wypali. Olga już się nie moge doczekać 2 miesięcy spędzonych tylko z tobą.. A no i mam nadzieje, że Twoja siostra też się na to zgodzi i nie będzie na Ciebie zła..

Dziś o godzinie 11 oficjalnie zaczeły się wakacje !!!! W cale jakoś nie czuje tego, że nie trzeba juz chozic do szkoły. Może dlatego, że przez ostatnie 2 tygodnie nie chodziło się juz do tego przerażającego budynku gdzie trzeba sie non stop uczyć !!!

Olciu mam nadzieje, że wyjazd do Marty Ci się uda.
Sylwia dziekuje za przegranie płyt..
Paulina to wszystko już mineło i pewnie nigdy nie wróci...
Olga mam nadzieje, że pomysł z wyjazdem wypali

ŻYCZE WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI !!!



Komentuj(10)





***
Lay by Chiick
from pelne-pasji.prv.pl

-*- Coś o mnie-*-
IMIĘ... Paulinka
NAZWISKO... Bardzo ładne :)
DATA URODZENIA.. 4.10.1990
MIEJSCE URODZENIA... Warszawa


Inne bobasy...



Odwiedzam...
Olka
Edyta
Kasia
Sylwunia

Mój numer gg...
8626148

Nigdy więcej...

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj